Akce! Vytvořte si svůj fotohrnek s 20 % slevou ZDE

Vyberte prostírání

Nabízíme 4 druhy prostírání, které se liší barvou a strukturou

 

FAUNA BÍLÁ

Čistě bílé, hrubší papír, vhodné pro barevné fotografie či obrázky.

od 8 Kč/ks

NAVRHNOUT
 

CREME

Krémově hnědý jemný papír, vhodný pro barevné i černobílé fotografie.

od 8 Kč/ks

NAVRHNOUT
 

CAPPUCCINO

Světle hnědý jemný papír, pouze pro černobílý design či text.

od 8 Kč/ks

NAVRHNOUT
 

MUŠKÁT

Hnědý, hrubší papír, pouze pro černobílý design či vlastní text.

od 8 Kč/ks

NAVRHNOUT
 

PŘÍPRAVA PODKLADŮ

V editoru nahrajete fotku nebo připravené grafické podklady. Potřebujete s jejich přípravou pomoci? Pomůžeme doladit váš návrh, poradíme s materiálem i výrobou. Ozvěte se nám na info@printomat.cz, rádi vám se vším pomůžeme.

 

Čím víc prostírání, tím menší cena.


cenik

*Ceník uvádí cenu za jeden kus.

 
 

NECHTE SE INSPIROVAT

V restauracích, bistrech nebo barech může papírové prostírání bavit hosty, informovat o novinkách i zvát na sociální sítě.

inspirovat se

PROSTÍRÁNÍ NA DOMA

 

Doma využijete papírové prostírání při speciálních příležitostech, kdy chcete vaše stolování udělat svátečnějším, překvapit, zaujmout nebo pobavit. S vaším originálním potiskem se skvěle osvědčí při narozeninových oslavách, dětských večírcích nebo třeba na Valentýna. Papírové prostírání oceníte také například při letním grilování ve venkovní kuchyni nebo na chalupě, kde nemáte chuť prát klasické ubrusy.

 

PRÉMIOVÁ KVALITA

Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, jaký materiál fotografiím svědčí. Kombinace ověřeného ekologického papíru a kvalitního tisku je zárukou, že design prostírání bude vypadat přesně podle vašich představ.

 

VYTVOŘTE SI PROSTÍRÁNÍ

 

Papírové prostírání potištěné vaším textem a fotkami můžete v restauraci, baru nebo bistru využít na 100 způsobů. Samozřejmě slouží k tomu, aby zútulnilo místo u stolu, ale má i další praktické výhody. Vyměníte ho raz dva a jídelní místo je rázem připravené pro dalšího strávníka. Současně však návštěvníkům vašeho podniku dokáže zpříjemnit čekání na objednané jídlo. Díky originálnímu potisku, který si sami snadno navrhnete, můžete předat důležité informace nebo pobavit.