Akce! Vytvořte si svůj fotohrnek s 20 % slevou ZDE
 
 

VELIKOST 40x30 cm

Rozměr velký přesně pro plakáty, které přilepíte washi páskou přímo na zeď nebo je zarámované postavíte na poličku či stolek. Můžete si vytisknout větší samostatnou fotku i koláž z 6, 15 případně 35 obrázků. Plakát lze situovat na výšku i na šířku.

119 Kč

VYTVOŘIT
 

VELIKOST 70x50 cm

Pořádný plakát, který zarámovaný a pověšený na zdi, spolehlivě připoutá pozornost. Můžete si vytisknout velkou samostatnou fotku i koláž z 6, 15, 35 případně 70 fotek. Plakát lze situovat na výšku i na šířku.

449 Kč

VYTVOŘIT
 
rozmery

Lesklý fotopapír 190g
Tisk v prvotřídní kvalitě

rozmery

Připraveno na zarámování
Výroba a odeslání do tří dnů

rozmery

Bezpečně zabaleno pro dopravu
Ekologická, zreciklovaná výplň balíčku

 

IDEÁLNÍ DÁREK

Budete se divit, jakou radost udělá, když plakát s koláží z vašich společných fotek darujete. Máme vyzkoušeno, nadšení je veliké. Každý ocení osobitý dárek, na kterém je vidět, že jste si na jeho přípravě dali záležet.

INSPIROVAT SE

VYTVOŘTE SI ORIGINÁLNÍ KOLÁŽ

Nahrajte vaše fotky do editoru a vytvořte si působivou koláž sestavenou z jednotlivých snímků.
S jejich výběrem si můžete pěkně pohrát a ladit je podle barev, témat nebo vaší momentální nálady.

PRÉMIOVÁ KVALITA

Plakáty vám vytiskneme na pevný fotografický papír kvalitními barvami, které ani s léty nevyblednou a věrně zachytí každý detail snímku.

 

VYVĚSTE PLAKÁTY, JAKÉ NIKDO JINÝ NEMÁ

 

Nejsou to jen plakáty. Jsou to vaše vzpomínky zachycené na velkoformátových fotkách. Budou vám připomínat, jak parádní momenty jste zažili. A zároveň originálně ozdobí stěny vašich pokojů. Můžete je pojmout tématicky nebo zvolit barevnost, která bude ladit s okolním interiérem. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Zkušení tiskaři ze Sedlčan vaše fotky zpracovávají ručně a dohlédnou, aby konečný výsledek byl přesně podle vašich představ.