Akce! Vytvořte si svůj fotohrnek s 20 % slevou ZDE

PRINTOMAT.CZ

Printomat.cz založili profesionální tiskaři ze Sedlčan, kteří se své profesi věnují už od roku 1994, dobře jí rozumějí, protože za sebou mají léta praxe, moře zkušeností a k dispozici kvalitní stroje i prověřené materiály. Navíc, práce je baví a v tiskárně často bývá veselo. Martin Macík a jeho syn Martin Macík mladší, kteří za projektem stojí, však mají ještě jednu vášeň.

Jezdí Rallye Dakar, každý rok odjíždějí se závodními stroji do Jižní Ameriky a 14 dní bojují v nejnáročnějším a nejnebezpečnějším závodě na světě. Mají rádi adrenalin, zážitky a dobrodružství. Baví je nevšední i obyčejné okamžiky zachycovat na fotkách a tisknout, přenášet je do všedního života, aby se na ně nezapomnělo. A stejnou radost chtěli dopřát i ostatním.

Díky projektu Printomat tak můžete fotky, mapující velké i malé momenty vašich dní, tisknout na papír, hrnky, plátna, do kalendářů, na pozvánky a další užitečné věci, které zkrášlují nebo usnadňují náš každodenní život.

 

NÁŠ TÝM

Kdo se o vás stará každý den?

Martin Macik

Martin Macík

marketing

Lukas Doubrava

Lukáš Doubrava

vývoj

Tomas Kratky

Tomáš Krátký

výroba

PROČ NÁS ZÁKAZNÍCI MILUJÍ?

  • Jitka

    Chtěla bych poděkovat Printomat.cz za perfektní přístup, komunikaci a ochotu. Už jsem párkrát objednávala a do budoucna budu zas!

  • Petra

    Právě mi přišel hrneček, který jsem si objednávala a je ještě hezčí, než jsem očekávala. Dodání bylo super rychlé, určitě tady nejsem naposledy!

  • Martin

    U Printomatu jsem si objednal fotoobraz. Byl perfektně zhotoven, přesně podle představ, komunikace bez chyby a ta rychlost dodání!