Akce! Vytvořte svůj fotohrnek s 20% slevou ZDE

PRINTOMAT.CZ

Printomat.cz založili profesionální tiskaři ze Sedlčan, kteří se své profesi věnují už od roku 1994, dobře jí rozumějí, protože za sebou mají léta praxe, moře zkušeností a k dispozici kvalitní stroje i prověřené materiály. Navíc, práce je baví a v tiskárně často bývá veselo. Martin Macík a jeho syn Martin Macík mladší, kteří za projektem stojí, však mají ještě jednu vášeň.

Jezdí Rallye Dakar, každý rok odjíždějí se závodními stroji do Jižní Ameriky a 14 dní bojují v nejnáročnějším a nejnebezpečnějším závodě na světě. Mají rádi adrenalin, zážitky a dobrodružství. Baví je nevšední i obyčejné okamžiky zachycovat na fotkách a tisknout, přenášet je do všedního života, aby se na ně nezapomnělo. A stejnou radost chtěli dopřát i ostatním.

Díky projektu Printomat tak můžete fotky, mapující velké i malé momenty vašich dní, tisknout na papír, hrnky, plátna, do kalendářů, na pozvánky a další užitečné věci, které zkrášlují nebo usnadňují náš každodenní život.

 

NÁŠ TÝM

Kdo se o vás stará každý den?

Martin Macik

Martin Macík

marketing

Lukas Doubrava

Lukáš Doubrava

vývoj

Nikola Kuzilkova

Nikola Kužílková

obsah

Marketa Doubravova

Markéta Doubravová

logistika

Tomas Kratky

Tomáš Krátký

výroba

David Svec

David Švec

obchod

PROČ NÁS ZÁKAZNÍCI MILUJÍ?

  • Jitka

    Chtěla bych poděkovat Printomat.cz za perfektní přístup, komunikaci a ochotu. Už jsem párkrát objednávala a do budoucna budu zas!

  • Petra

    Právě mi přišel hrneček, který jsem si objednávala a je ještě hezčí, než jsem očekávala. Dodání bylo super rychlé, určitě tady nejsem naposledy!

  • Martin

    U Printomatu jsem si objednal fotoobraz. Byl perfektně zhotoven, přesně podle představ, komunikace bez chyby a ta rychlost dodání!