Novinka! Ušetřete při svém nákupu ještě více: ZDE

VYBERTE SI SVŮJ FOTOHRNEK

 

HRNKY BÍLÉ

Oblíbené bílé hrnky v objemech 270 ml, 500 ml či v zajímavé variantě latté jsou vhodné pro všechny typy potisků. Zkrátka krásný dárek.

od 159 Kč

TY CHCI
 

HRNKY BAREVNÉ

Barevné zvenku, zevnitř, nebo jen s kontrastním lemem? Veselé hrnky s libovolným potiskem o objemu 270 ml potěší malé i velké.

179 Kč

TY CHCI
 

HRNEK KOUZELNÝ

Překvapení na každý den. Magické hrnky odhalí vaši fotku vždy po kontaktu s horkou vodou, mají navíc ideální objem 270 ml.

249 Kč

TEN CHCI
 

TERMOHRNKY

S uchem nebo bez, udrží váš nápoj dlouho teplý a fotografii dlouho krásnou. Optimální objem na cesty 400 či 450 ml.

od 399 Kč

TY CHCI
 

FOTOHRNEK PLNÝ VZPOMÍNEK

 

Hrnek s vlastním potiskem je jedinečný v mnoha směrech. Milují ho děti, které z něj vypijí klidně i neslazený čaj, zbožňují ho prarodiče, protože mají své drahé nezbedy pořád na očích, potěší vašeho šéfa a příjemně překvapí vaše přátele. Umí být krásný, dojemný i zábavný.

Je to dárek, který je malý velikostí a velký svým posláním. Hrnek s vlastní fotografií připomene vašim blízkým hned ráno, při prvním šálku kávy či čaje, jak moc vám na nich záleží. Sdílejte s nimi šťastné okamžiky prostřednictvím originálního fotohrnku až do poslední kapky.

Vyberte si hrnek, který se vám líbí, nahrajte svou fotku a zvolte, jak ji chcete na hrnek umístit. Opravdu to trvá jen pár minut, radost z hotového dárku však bude zaručeně nekonečná!