Akce! Nechte si vytvořit obraz, nyní se slevou 20%! ZDE

VYBERTE SI SVOJE PUZZLE

 

PUZZLE A3

Proměňte svou fotografii ve 176 dílků vlastního puzzle o velikosti A3 (42 x 29,7 cm).

349 Kč

VYBRAT A3
 

PUZZLE A4

Proměňte svou fotografii v 88 dílků originálního puzzle o velikosti A4 (29,7 x 21 cm).

259 Kč

VYBRAT A4
 

VAŠE PUZZLE

Napište nám, jaký další druh fotopuzzlí by se vám líbil a který bychom podle vás měli začít vyrábět.


POSLAT NÁVRH

VÝSTAVA V OBÝVÁKU

Složené fotopuzzle může nápaditě zdobit váš interiér.
Inspirujte se v našem blogu a budujte vlastní galerii.

INSPIROVAT SE

JAK SKLÁDÁ PUZZLE PROFÍK?

 

Nejosvědčenější postup je najít si rohové a okrajové dílky obrázku... a těmi začít. Práci si usnadníte, když si zbylé části skládanky rozdělíte podle motivů nebo barev. Pokračujte skládáním výraznějších partií fotky. Teď jsou na řadě jednotlivé barevné sekce, které nakonec vzájemně propojíte. Vaše fotka se vám objeví v plné kráse. Pro začátečníky doporučujeme vybrat pestřejší fotku s výraznějšími liniemi, ostřílení skladatelé si mohou navrhnout větší formát s drobnějším motivem, který dokáže pěkně provětrat vaše mozkové závity. Nejlepší pocit přichází, když je vaše dílo hotové a vy držíte v ruce poslední dílek.

 

 

100% KVALITA V KAŽDÉM DÍLKU

Fotopuzzle jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, díky kterým si každý dílek dlouho zachová svůj tvar a fotka perfektní vzhled

VYROBTE SI JEDINEČNÉ FOTOPUZZLE

 

88 nebo dokonce 176 kousků, které se postarají o vaši zábavu? Žádný problém. Zvěčníme vaše nej zážitky originálně a hravě. Puzzle je oblíbená zábava pro malé i velké, takže... koho překvapíte veselou skládankou tentokrát? Rodiče, děti, nebo báječnou kolegyni?

Zvolte si formát, nahrajte nejlepší fotku a je to – během pár dní máte vlastní puzzle doma. Za pár korun a v prvotřídní kvalitě. Radost ze složeného obrázku je obrovská. Počítejte s tím, že jakmile své puzzle dokončíte, začnete přemýšlet nad dalším. Naštěstí, váš fotoarchiv je plný parádních záběrů a možnosti pro další skládání neomezené.